İpekhan Toptan Eşarp ve Şal Satışı

 

İpekhan Eşarp olarak 2010'ten beri sunmuş olduğumuz Toptan ve Perakende satış anlayışımız günümüz teknolojisiyle beraber daha iyisini yapabilme gayretimizle devam etmektedir, bu yenilik anlayışımızla beraber 2016'dan beri Perakende satış yaptığımız www.ipekhan.com.tr online alışveriş sitemizde Toptan satış yapmaya başlanmıştır.

Artık, mağazalarımızdan yapabildiğiniz gibi internet sitemizden de Toptan alım yapabilmektesiniz.

 

Toptan'da Genel;

* Her siparişiniz için en az 100 adet ürün alımı yapılması gerekmektedir.

* Kurumsal üyelik ve toptan alışveriş yapılabilmesi için ticari amaç ve süreklilik içermesi gerekmektedir.

* Toptan fiyatlara KDV hariçtir.

* E-arşiv faturaları, sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresinize ve gönderilen Kargo’nun içinde iletilmektedir.

* Site içerisinde yapılan hiçbir kampanya kurumsal üyeler(toptan satış) için geçerli değildir.

 

Toptan'da Üyelik;

Kurumsal üyeliklerde toptan fiyatlarını görebilmek ve bu fiyatlar üzerinden alışveriş yapabilmeniz için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olunduktan sonra üyeliğinizi kurumsal üyeliğe çevirmemiz için Kurumsal Üyelik Talep Formunu buradan bilgisayarınıza indirdikten sonra formu doldurarak [email protected] mail adresimize gönderilmesi gerekmektedir.

Bize ulaşan formlar kontrol edildikten sonra onaylanması durumunda mail ile bilgilendirilerek toptan alışveriş yapmaya başlayabileceksiniz.

 

Toptan'da Ödeme;

Havale/Eft yöntemi ile ödeme yapılabilmektedir, hesabımıza geçen ödemelere ait siparişler aynı gün kargo avantajı ile kargolanmaktadır.

 

Hesap Numaramız

Hesap Adı: Emirhan Yazıcı

IBAN: TR36 0006 2000 4980 0006 6876 73

 

Toptan'da Kargo;

Siparişlerinizin adresinize teslimatı için Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız.

Toptan alışverişlerde siparişler anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile bize özel uygulanan indirimli fiyatlarla karşı ödemeli gönderilmektedir.

Tüm alışverişleriniz aynı gün tarafımızca kargo'ya verilmektedir. Hafta içi Saat 16:00'ye kadar yapılan tüm alışverişleriniz aynı gün 16:00'den sonra yapılan alışverişleriniz ertesi gün adresinize kargolanmaktadır.

Cumartesi günleri saat 11:00'ye kadar yapılan alışverişleriniz aynı gün 11:00'den sonra ve Pazar ile resmi tatil günleri yapılan alışverişleriniz ertesi ilk iş günü adresinize kargolanmaktadır.

Teslimat süreleri bulunduğunuz ile göre değişkenlik göstermekle birlikte 1 ila 3 iş günü içerisinde Yurtiçi kargo firması tarafından gerçekleştirilir.(Olağanüstü haller, mücbir sebepler hariç) Yurtiçi kargo şubesinin bulunmadığı mobil alanlarda bu süre yedi (7) iş gününü bulabilmektedir.

 

Toptan'da İade ve Değişim;

Toptan alışverişlerde stok hassasiyeti sebebiyle iade ve ya değişim yapılamamaktadır.

Ürünler kargolama aşamasında kontrol edilerek gönderilmektedir ama teslim aldığınız, gözden kaçan kusurlu ürünlerde 7 gün içerisinde aynı ürün ile aynı ürün yoksa belirtmiş olduğunuz aynı fiyatta farklı bir ürünle değişimi yapılmaktadır.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR